Дитяча стоматологія

Перший візит до стоматолога залишиться в пам’яті вашого малюка на все життя. Саме від першого візиту до дитячого стоматолога та від того, наскільки підготовлена до нього дитина залежить не лише ставлення малюка до стоматологів та лікарів вцілому, а й безпореседньо здоров’я вашої дитини. Дитячий стоматолог показує дитині клініку, кабінет, яке у в нього є кріселко, як на ньому можна покататись, що над кріселком є сонечко, показує інструменти, дає дитині потримати їх в руках, разом з малюком оглядає зубки, дивлячись у велике дзеркало.

Детальніше

Ортопедія

Ортопедична стоматологія займається відновлення дефектів зубних рядів за допомогою різноманітних ортопедичних конструкцій .

Незнімне протезування:

Коронки та мостоподібні протези:

 1.  Металокерамічна коронка – найпопулярніший вид протезування, застосовується для відновлення коронкової частини зуба, коли терапевничні методи лікування є не ефективними. Коронка складається з металевого каркасу облицьованого керамікою.
 2. Безметалева кераміка – різновид коронок, яка виготовляється з чистої кераміки. Така конструкція маєм усі переваги металокераміки, але не містять металу, що тягне за собою високу естетичну якість.
 3. Місткоподібний протез – незнімна конструкція , яка опирається на зуби , що обмежують дефект зубного ряду . Опорними елементами у міскоподібних протезах є повні литі та цирконієві коронки з облицьованням із пластмаси чи форфору , напівкоронки, штифтові коронки , вкладки . Вибір того чи іншого виду опорного елементу залежить від конкретних клінічних умов.

Мікропротезування

Мікропротезами називають ортопедичні конструкції, що застосовуються безпосередньо для реставрації коронкової частини зуба. Серед них розрізняють вкладки ( що вкладаються в порожнину зуба) накладки ( що припасовуються ) на поверхні зуба та вініри.

Вініри є найбільш популярним видом мікропротезів у пацієнтів. Являють  собою керамічні накладки, які встановлюються на зовнішню поверхню зуба. За допомогою вінірів вдається вирішити такі проблеми як: зміна форми чи кольору зуба, аномальне розташування його.

Детальніше

Терапія

Ви ще досі боїтесь лікувати зуби і думаєте, що це дуже боляче , проходьте і ми поборимо разом ваші страхи і зробимо ваші відвідування до нас приємні і безболісні.

Терапевтична стоматологія здійснюється лікування таких завхворювань як;

 • карієс і його ускладнення і пульпіт , періодонтит ;
 • гінгівіт;
 • пародонтит;
 • захворювання слизової оболонки;
 • патологічна стертість зубів
 • некаріозне ураження ( флюароз, гіпоплазія емалі);
 • тріщини, сколи емалі
 • клиновидні дефекти

Краще попередити захворювання зубів і ротової порожнини або виявити їх ранніх стадіях, тому рекомендуємо відвідувати стоматолога – терапевта для планового огляду 1 раз в пів року.

Детальніше

Хірургія

Видалення зуба мудрості – вельми складне медичне втручання. По- перше , ця ціна зумовлена далеким розміщенням цих зубів, по-друге, коріння 8-ки може бути дуже глибокими, по-третє, вони можуть неправильно розвиватися й не прорізатись.

Види видалення:

 • Типове видалення 8-го зуба: В окремих клінічних ситуаціях процедура триває менше 1-ї
  хвилини. Спеціальними інструментами (щипцями або елеватором) захоплює, розхитує і видаляє зуб із ротової порожнини, обробляє альвеолу, накладає шов для попередження кровотечі та інфекції. 
 • Атипове видалення зуба мудрості: Якщо зуб не прорізався або має зруйновану верхню частину, хірург проводить розтин на яснах та окісті. Отримавши доступ до коренів, видаляє його по частинах, обробляє рану і накладає шви. 
 • Одночасне видалення 4-х зубів мудрості: а одну операцію можна видалити відразу 4 зуба. Лунку, утворену на місці кожного видаленого зуба, заповнюють PRF . З часом на її місці не залишається жодних слідів видалення зубів. 

Використання новітньої методики PRF ( фібрин збагачений тромбоцитами в хірургічній стоматології та імплантації).

PRF – це тромбоцитарний концентрат , який одержують з крові, яка береться у пацієнта під час оперативного ного втручання , для стимуляцій росту кісткової і м’якої тканин пацієнта .

Детальніше
Лікарі нашої клініки
Гаврилюк Лілія Анатоліївна
Терапевт, Ортодонт

Гаврилюк Лілія Анатолоіївна – лікар стоматолог – терапевт та ортодонт. Закінчила ВНМУ ім. М. І. Пирогова в 2007 р. Стаж роботи більше 10 років. Займається лікуванням карієсу постійних зубів та кореневих каналів під мікроскопом, високохудожні реставрації , професійна гігієна ротової порожнини, професійне відбілювання. Ортодонтичне лікування: виправлення прикусу в будь якому віці з допомогою : брекет системи. Знімної та незнімної апаратури. Дизайнерських пластинок Виготовлення розвантажувальних кап для зняття суглобової симптоматики щелепно…

Записатись на прийом

Мій досвід
Сертифікати
Прощай Сергій Миколайович
Хірург, ортопед

Проходив навчання з 2002 р по 2007 р. у Українській медичній стоматологічній академії м. Полтави. З 2007 по 2009 рік проходив інтернатуру на базі Івано – Франківського Державного медичного Університету, де здобув спеціалізацію по загальній стоматології. З 2009 по 2013 рік займав посаду лікаря – стоматолога у Сторожинецькій ЦРЛ. В 2011 році проходив стажування на базі Івано – Франківського Державного Університету , де отримав спеціалізацію по ортопедичній стоматології. З 2013…

Записатись на прийом

Мій досвід
Сертифікати
Дрозд Людмила Леонідівна
Терапевт, Дитячий стоматолог

Категорія: спеціаліст; Стаж роботи: 8 років; Сфера діяльності: Дитячий прийом Діагностика і лікування карієсу, та його ускланень; Ендодонтичне лікування зубів; Професійна гігієна порожнини рота; Освіта: 2004 – 2009 років; Українська медична стоматологічна академія.  Полтава. З 2016 року працює в стоматологічній клініці “Добрий лікар”.

Записатись на прийом

Мій досвід
Надаховський Олександр Мечиславович
Терапевт, Ортопед

Надаховський Олександр Мечиславович закінчив стоматологічний факультет Шепетівського медичного училища в 2009 році. З 2007 року перебував на практиці в КЗ ” Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка” . Добре володіє навиками , постійно підвищує рівень, запроваджує нові методи лікування зубів.

Записатись на прийом

Мій досвід
Бондар Марина Володимирівна
Зубний технік

Записатись на прийом

Мій досвід
Блажкун Роман Олегович
Зубний технік

Записатись на прийом

Мій досвід
Чайковський Станіслав Вікторович
Зубний технік

Записатись на прийом

Мій досвід
Бут Анастасія Вікторівна
Дитячий стоматолог

Записатись на прийом

Мій досвід
Хамардюк Олеся Анатоліївна
Дитячий стоматолог

Записатись на прийом

Мій досвід
Мартинків Олександр Іванович
Терапевт, ортопед

Записатись на прийом

Мій досвід
Гаврилюк Лілія Анатоліївна Терапевт, Ортодонт
Прощай Сергій Миколайович Хірург, ортопед
Дрозд Людмила Леонідівна Терапевт, Дитячий стоматолог
Надаховський Олександр Мечиславович Терапевт, Ортопед
Бондар Марина Володимирівна Зубний технік
Блажкун Роман Олегович Зубний технік
Чайковський Станіслав Вікторович Зубний технік
Бут Анастасія Вікторівна Дитячий стоматолог
Хамардюк Олеся Анатоліївна Дитячий стоматолог
Мартинків Олександр Іванович Терапевт, ортопед

Як нас знайти?
вулиця Хотовицького, 10, Хмельницький, Хмельницька область, Украина, 29000 49.4146946 26.96276809999995
вулиця Зарічанська, 10, Хмельницький, Хмельницька область, Украина, 29000 49.43343 27.00464599999998
Вінницьке шосе, 59, Хмельницький, Хмельницька область, Україна, 29000 49.4270581 27.0475189
вулиця Проскурівського Підпілля, 201, Хмельницький, Хмельницька область, Украина, 29000 49.4262689 26.9635926