logo

Дякуємо !

Ми зв’яжемось з вами.

Чекаємо на ваше повідомлення

Залиште номер і ми зателефонуємо вам!

Чекаємо на ваше повідомлення
097 172 1345

вулиця Хотовицького, 11, Хмельницький,

068 003 0909

вулиця Зарічанська, 9, Хмельницький,

097 172 1554

вулиця Вінницьке шосе 59, Хмельницький,

Чи варто лікувати молочні зуби?

Чи варто лікувати молочні зуби?

5.06.2019

Чимало батьків вважають, що лікувати молочні зуби непотрібно, адже вони й так випадуть. Але несподіваним фактом для багатьох може послугувати те, що й у молочних зубів також є корені, завдяки чому вони тримаються у кістці. Як настає час з’явитися постійним – корені молочних розсмоктуються і зуб випадає вже без них.

Навіщо лікувати молочні зуби?

  • Карієс у дітей розвивається швидкими темпами і це пов’язано із анатомічними особливостями дитячих зубів. Саме тому, якщо ви помітили невеличку дірочку терміново зверніться до лікаря. У зворотньому випадку – вона стане великою і тоді може з’явитися біль, запалення зубного нерва, а це вже лікування каналів.
  • Якщо інфекція поширилася на кістку, може з’явитися флюс (а за ним і поява гною із ясен). Флюс – це джерело хронічної інфекції в організмі. Батьки дивуються – чому дитина так часто хворіє, навіть не здогадуючись про причину. Імунітет знижується, а в окремих випадках інфекція може загрожувати життю дитини.
  • Під молочними зубчиками – зародки постійних. Інфекція від “молодшого брата” може негативно вплинути на розвиток та ріст “старшого” – корінного. 
  • Надто зіпсованими зубами, котрі ще й болять до усього цього погано жувати їжу. Це викликає проблеми із травленням: їжа погано переварюється та засвоюється. Організм в результаті не отримує необхідних поживних речовин.

Залиш свою пошту щоб дізнаватись корисні поради від наших стоматологів

Прокоментувати

Ваша оцінка:

Як нас знайти?
Чекаємо на ваше повідомлення

Чекаємо на ваше повідомлення

Чекаємо на ваше повідомлення

Чекаємо на ваше повідомлення

Добрий лікар вулиця Хотовицького, 11, Хмельницький, 097 172 1345 вулиця Зарічанська, 9, Хмельницький, 068 003 0909 вулиця Вінницьке шосе 59, Хмельницький, 097 172 1554 dobryjlikar@i.ua