logo

Дякуємо !

Ми зв’яжемось з вами.

Чекаємо на ваше повідомлення

Залиште номер і ми зателефонуємо вам!

Чекаємо на ваше повідомлення
+380 (97) 17 21 345

вулиця Хотовицького, 11, Хмельницький,

+380 (68) 003 09 09

вулиця Зарічанська, 9, Хмельницький,

+380 (97) 17 21 554

вулиця Вінницьке шосе 59, Хмельницький,

Послуги Copy

Дитяча стоматологія

Перший візит до стоматолога залишиться в пам’яті вашого малюка на все життя. Саме від першого візиту до дитячого стоматолога та від того, наскільки підготовлена до нього дитина залежить не лише ставлення малюка до стоматологів та лікарів вцілому, а й безпореседньо здоров’я вашої дитини. Дитячий стоматолог показує дитині клініку, кабінет, яке у в нього є кріселко, як на ньому можна покататись, що над кріселком є сонечко, показує інструменти, дає дитині потримати їх в руках, разом з малюком оглядає зубки, дивлячись у велике дзеркало.

Детальніше

Лікування зубів у медикаментозному сні

Сучасні технології здатні позбавити вас від болю і страху. В наші дні, стоматолога із задоволенням відвідують навіть діти. В даній статті розглянемо варіант лікування зубів під наркозом і седацією. Не тільки діти можуть піддаватися страху перед стоматологами, а й дорослі, тому, коли у пацієнта великий фронт робіт, йому також можуть запропонувати поставити наркоз. 

Седацією в стоматології можна назвати процедуру, яка вводить пацієнта в стан напівдрімоти, причому у хворого є можливість контактувати з лікарем і оточуючими. Якщо використовується місцева анестезія, то вона може поєднуватися з седативною, без якої іноді просто не обійтися.

У стані седації, пацієнти зберігають здатність відчувати біль. Багато людей зі страхом відвідують кабінет лікаря, і ця процедура допоможе зняти деяке емоційне збудження і дискомфортний стан.

Детальніше

Ортодонтія

Часто люди соромляться своєї усмішки. Причиною цього може стати неправильний прикус або ж нерівні зуби. Тому ортодонтія це – перший крок до ідеальної усмішки. Ортодонтичне лікування передбачає усунення вроджених, спадкових і набутих дефектів. Лікар-ортодонт спочатку проводить ретельну діагностику, після чого ознайомлює пацієнта з індивідуальним планом лікування .Правильний прикус — це не лише естетика, а й попередження розвитку різноманітних захворювань зубів, щелеп та інших систем організму. 

За допомогою спеціальних ортодонтичних конструкцій змінюється положення зубів у зубному ряду, при цьому нормалізується робота жувальних м`язів та розвиток щелепної кістки. Ці конструкції створюють помірний тиск на зуби та щелепи.

Сучасна ортодонтія має в своєму розпорядженні всі необхідні конструкції для виправлення прикусу: брекет-система, капи, ретейнери, пластини тощо.

Детальніше

Ортопедія

Ортопедична стоматологія займається відновлення дефектів зубних рядів за допомогою різноманітних ортопедичних конструкцій .

Незнімне протезування:

Коронки та мостоподібні протези:

 1.  Металокерамічна коронка – найпопулярніший вид протезування, застосовується для відновлення коронкової частини зуба, коли терапевничні методи лікування є не ефективними. Коронка складається з металевого каркасу облицьованого керамікою.
 2. Безметалева кераміка – різновид коронок, яка виготовляється з чистої кераміки. Така конструкція маєм усі переваги металокераміки, але не містять металу, що тягне за собою високу естетичну якість.
 3. Місткоподібний протез – незнімна конструкція , яка опирається на зуби , що обмежують дефект зубного ряду . Опорними елементами у міскоподібних протезах є повні литі та цирконієві коронки з облицьованням із пластмаси чи форфору , напівкоронки, штифтові коронки , вкладки . Вибір того чи іншого виду опорного елементу залежить від конкретних клінічних умов.

Мікропротезування

Мікропротезами називають ортопедичні конструкції, що застосовуються безпосередньо для реставрації коронкової частини зуба. Серед них розрізняють вкладки ( що вкладаються в порожнину зуба) накладки ( що припасовуються ) на поверхні зуба та вініри.

Вініри є найбільш популярним видом мікропротезів у пацієнтів. Являють  собою керамічні накладки, які встановлюються на зовнішню поверхню зуба. За допомогою вінірів вдається вирішити такі проблеми як: зміна форми чи кольору зуба, аномальне розташування його.

Детальніше

Терапія

Ви ще досі боїтесь лікувати зуби і думаєте, що це дуже боляче , проходьте і ми поборимо разом ваші страхи і зробимо ваші відвідування до нас приємні і безболісні.

Терапевтична стоматологія здійснюється лікування таких завхворювань як;

 • карієс і його ускладнення і пульпіт , періодонтит ;
 • гінгівіт;
 • пародонтит;
 • захворювання слизової оболонки;
 • патологічна стертість зубів
 • некаріозне ураження ( флюароз, гіпоплазія емалі);
 • тріщини, сколи емалі
 • клиновидні дефекти

Краще попередити захворювання зубів і ротової порожнини або виявити їх ранніх стадіях, тому рекомендуємо відвідувати стоматолога – терапевта для планового огляду 1 раз в пів року.

Детальніше

Хірургія

Видалення зуба мудрості – вельми складне медичне втручання. По- перше , ця ціна зумовлена далеким розміщенням цих зубів, по-друге, коріння 8-ки може бути дуже глибокими, по-третє, вони можуть неправильно розвиватися й не прорізатись.

Види видалення:

 • Типове видалення 8-го зуба: В окремих клінічних ситуаціях процедура триває менше 1-ї
  хвилини. Спеціальними інструментами (щипцями або елеватором) захоплює, розхитує і видаляє зуб із ротової порожнини, обробляє альвеолу, накладає шов для попередження кровотечі та інфекції. 
 • Атипове видалення зуба мудрості: Якщо зуб не прорізався або має зруйновану верхню частину, хірург проводить розтин на яснах та окісті. Отримавши доступ до коренів, видаляє його по частинах, обробляє рану і накладає шви. 
 • Одночасне видалення 4-х зубів мудрості: а одну операцію можна видалити відразу 4 зуба. Лунку, утворену на місці кожного видаленого зуба, заповнюють PRF . З часом на її місці не залишається жодних слідів видалення зубів. 

Використання новітньої методики PRF ( фібрин збагачений тромбоцитами в хірургічній стоматології та імплантації).

PRF – це тромбоцитарний концентрат , який одержують з крові, яка береться у пацієнта під час оперативного ного втручання , для стимуляцій росту кісткової і м’якої тканин пацієнта .

Детальніше

Імплантація

Імплантація – це метод імплантації штучного кореня (імплантата) у верхню або нижню щелепу. Імплантати використовуються як опори, на які фіксуються або коронки (повноцінно замінюють втрачені зуби), або знімні або незнімні зубні протези. Конструкція імплантату складається з двох основних частин – самого імплантата, який являє собою титановий гвинт, вживлений в щелепу хірургічним шляхом і абатмента, виготовленого також з титану, який приєднується до імплантату після періоду приживлення.За допомогою імплантів можна вирішити проблеми ( відсутність зубів) зубощелепної системи та уникнути знімного протезування.

Які плюси імплантації?

 1. Відновлює функціональність
 2. Запобігає агрофіт кістки.
 3. Налагоджує процес травлення .
 4. Дозволяє уникнути застосування знімних конструкцій ( навіть при повній відсутності зубів).
 5. Дозволяє уникнути псування сусідніх зубів при встановленні місткоподібного протеза.
Детальніше
Коментарі
Як нас знайти?
Чекаємо на ваше повідомлення

Чекаємо на ваше повідомлення

Чекаємо на ваше повідомлення

Чекаємо на ваше повідомлення

Добрий лікар вулиця Хотовицького, 11, Хмельницький, +380 (97) 17 21 345 вулиця Зарічанська, 9, Хмельницький, +380 (68) 003 09 09 вулиця Вінницьке шосе 59, Хмельницький, +380 (97) 17 21 554 dobryjlikar@i.ua